Stand Tasarım, Kurulum ve İmalat Hizmetleri

20 Seneden fazla süredir Türkiye merkezli olan firmamız Almanya, Rusya ve Azerbaycan'da kendi imalathanesi ile Stand Tasarım, Kurulum ve İmalat hizmeti vermektedir.


Dünya Genelinde Stand Tasarım ve Kurulum Hizmeti

Expo Turco olarak Stand Tasarım, İmalat ve Kurulum hizmeti verdiğimiz ülkeler Amerika, Arjantin, Avustralya, Brezilya, Çin, Mısır, Hong Kong, Hindistan, İran, Irak, İsrail, Kazakistan, Fas, Cezayir, Tunus, Katar, Ukrayna, Suudi Arabistan, Körfez ülkeleri, Meksika, Avrupa Ülkeleri ve Türkiye.


Şirket Profili
Worldwide chart

Fuar, Etkinlik ve Organizasyonlar için Sunduğumuz Hizmetler

Müşterilerimize rekabetçi bir pazarda verimli sonuçlar elde etmelerine yardımcı olamak için her zaman anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

.

Stand İmalat, Kurulum ve Söküm Hizmeti
Deneyimli ve Profesyonel ekibimiz tarafından standlarınızın planlaması hakkında sizlerle görüşürüz. Talepleriniz doğrultusunda stand projelerinizi, detaylarını organize eder ve üretiriz. Daha sonrasında kurulum günü geldiği zaman alana geçer standınızı monte eder, kurarız. Etkinlik, Fuar veya Organizasyon bittikten sonra kurduğumuz standı geri sökeriz.
Stand Tasarım
Eğer bir tasarımınız yoksa, Grafik ve Tasarım departmanımız sizlerin ihtiyacına ve bütçesine uygun olarak sizler için tasarım çizer. Çizilen tasarım sizin içinize sinene kadar ücret istenmeden revize edilir.
Kiralık Mobilya ve Görüntü & Ses Ekipmanları
Gelişen ihtiyaç ve gelen taleplerin artması sebebi ile müşterilerimize daha kaliteli ve kurumsal hizmet verebilmek adına Messerental adında kurmuş olduğumuz alt departmanımız, sizlere kiralık mobilya, sandalye, masa, ses sistemleri, görüntü sistemleri, televizyon, led ekran, video wall vb. malzemeleri kiralamanızda yardımcı olmaktadır.
Dijital Baskı
Sahip olduğumuz Djital Baskı atolyemiz sayesinde Dijital Baskı Afişleri, Vinil Baskı, Kumaş Baskı, Roll-Up, Pop-Up ve görsel iletişim için diğer çözümleri sizler için sunmaktayız. Müşterilerimizden gelen görsellerin hatalı olması sebebi ile oluşabilecek yanlış baskılar için 7/24 atölyemizi açık tutarak en hızlı ve pratik bir şekilde çözüme ulaşmayı sağlıyoruz. Müşterilerimiz bunun en büyük ayrıcalığını, Fuarlarda ve Etkinliklerde standınız kurulduktan sonra dijital baskıların uygulamasını yaparken yaşıyorlar. Uygulama esnasında oluşabilecek en ufak hatalarda zaman farketmeksizin dijital baskı atolyemiz en hızlı şekilde tekrar görseli basıyor ve tekrar standınıza uyguluyoruz.
Host & Hostes ve Tercüman
Bünyemizde host, hostes ve çeşitli dillerde eş zamanlı tercüme hizmeti verebilen personellerimiz mevcuttur. Tüm tercüman hizmetlerimiz özelleştirilmiş bir katılım modeli ve kişiselleştirilmiş bir hizmet içerir. Bu hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.
Yemek Servisi
ister meyve sepeti, isterseniz parmak patates veya sıcak büfe olsun: Yemek servisi ortaklarımız her boyutta ve doğrudan standınıza mutfak lezzetlerini sunacak. Tüm müşterilerinize bu ayrıcalığın keyfini sunabilirsiniz. Bu hizmetimiz sadece Türkiye için geçerlidir.
Stand Temizleme
Standınız fuar başlamadan önceki gece tamamen detaylı olarak temizlenir. Talep üzerine günlük olarak her akşam fuardan sonra çöplerinizi toplanır, zeminler temizlenir, halılar süpürülür, cam yüzeyler ve mobilyalar silinir. Bu hizmet kapsamında müşterilerimizin ürünleri temizlenmez ve dokunulmaz.

Kurduğumuz standlardan bazıları


China Railway - 650mt2

Dünya Yüksek Hızlı Demiryolu Fuarı / Ankara - Türkiye

China Railway

KUVINGS - 132mt2

Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı / Berlin - Almanya

KUVINGS

Hikvision - 153mt2

MIPS Fuarı / Moskova - Rusya

Hikvision

AMIR KABIR - 184mt2

PLAST AVRASYA Fuarı / ISTANBUL - TÜRKİYE

AMIR KABIR

Mısır Turizm Bakanlığı - 84mt2

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Fuarı / İSTANBUL - Türkiye

Mısır Turizm Bakanlığı


Portfolyomuza Göz Atın

Kurulum Aşamaları


1

İhtiyaçlarınız

İhtiyaçlarınızı taleplerinize göre değerlendiriyoruz. İhtiyaçlarınız hakkında sizi en verimli şekilde aydınlatıyoruz.

2

Tasarım

Eğer tasarımınız yoksa, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda size tasarım çiziyoruz ve revize ediyoruz.

3

Organizasyon

Standlarınızı organizatör kurallarına uygun olarak inşa ediyoruz ve organizatör işlemlerinin hepsi ile biz ilgileniyoruz.

4

Uygulama

Tasarımınıza herhangi bir değişiklip yapmadan kuruyoruz. Teslim zamanında standı temizleyip, size teslim ediyoruz.


En Son Haberler ve Güncellemeler

Covid-19 Travel Restrictions in Turkey

Covid-19 Travel Restrictions and Current Regulations in Turkey Covid-19 travel restrictions may differ according to country. Especially in countries where the number of Covid-19 cases ...Devamı